Bir İnceleme sevilen oyunlar

Tavzih : Çok sevilen oyun erımız çağa Barbie imdi büyüyor ve kendisi için harika bir genç odası istiyor. En ömre bedel mobilyaları kullanarak dekore edeceğiniz odasının duvar kağıtlarını, perdelerini ve halısını da değiştirecek, bebek Barbie'nin odasına hafif bir ambiyans katacaksınız.

Mesela Meet my Valentine & Dreams üzere. İki resimin arasındaki nüansı bul. Bu oyunu kazanabilmek dâhilin zaruri kırıcı gözler ve momentum sende var mı?

Aynasız merkezinde çallıkışan çıplak memurun, zabıta memurunu sert çubukla başına vurarak yaralaması kamerada

Izah : Çok sevilen oyun alpı Hazel'in en eke eğlencesi birbirinden şen pozlar vererek fotoğraf çektirmektir. Harika bir kılık stüdyosundan termin alan Hazel resim çektirme hazırlıklarında sizlerden saye isteyecek.

Son Zaman Haberi

Son dakika: Çeyrek zer fiyatları bugün ne derece kaç tl? Tam gram çeyrek değerli fiyatları 7 Teşrinievvel

Sayısal çav özellikleri evde savaş filmi izliyormuş hissi yaratıyor. Oyunun yapay zekası da nispeten dobra. Düşmanlarınız en az sizin denli zekice düşünüyor ve mukabele veriyor. Sessiz oyunculu modu daha çabuk biterken çok oyunculu online modla coşku yine yaşanıyor. Online oyunda karakterinizin özelliklerinden silahlarına denli pek çok şeye siz hüküm veriyorsunuz. PC versiyonu 90, PS3 versiyonu 180 YTL.

Bu resimde ilk ne görüyorsunuz? Dikkatlice faln! Bu sınav karakterinize dayalı çok şey söylüyor

Kabilenizi kurun ve hayatta yaşamak derunin dünyanın keşfedilmemiş bölgelerini dolaşın! Ateş yakmak midein oyun bulun, yalan toplayın haber ve kabilenizi büyültmek derunin teknolojiden faydalanın. Bereketli şans!Wanderers.io

Son Dakika Haberi

Elder Scrolls serisinin dördüncü oyunu Oblivion, başlıca bir rol ika oyunu. Tamriel adı maruz kıtanın Cyrodiil adlı bölgesinde geçiyor. Önce bir hapishane mahkumunu kontrolör ediyorsunuz. Sonrasında karakteriniz, kendini bir karanlık lordun Kral VII. Uriel Septim’i öldürme planlarının ortasında buluyor.

Önceki versiyonlarına için yüzden bir küme yeni özelliğe mevla. Maç günleri, maç incelemeleri, cihaz bapşmaları ve maç sonrası gibi taksimmler var. Yeni versiyonun yararlanmaı elan hafif. Yönetimin ve taraftarların maç başarımı karşı ne düşündükleri öğrenebiliyorsunuz. PC versiyonu 75 YTL.

Futbol dünyasının zorluklarını yansıtan oyun, Sports Interactive tarafından geliştirildi. Vesair futbol oyunlarından en mefret başkalıkı fen direktörlük yapabilmeniz. 50 ülkeden 5 binin üzerinde ekip arasından favori kulüpleriniz yahut milli takımlarınızı seçerek yürek maçları, ligler, Avrupa şampiyonaları ve belli temellı uluslararası turnuvalarda savaşım veriyorsunuz.

Birbirinin aynı dü resme bakıyorsun...Bir zaman acaba bu iki levha bayağı birbirinin tıpatıp aynı mı? İyice bak ve aradaki nüansı bul. Errors of Reflection

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *